Vizyonumuz

  • Hakk ile bâtılı birbirinden ayırıp, önce inancımız sonra vicdanımız gereği; dürüstçe ve kanunlar çerçevesinde hizmet etmek, gelecek kuşaklara bilgi ve birikimlerimizi aktararak yol gösterici olmak, hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle her ne koşulda olursa olsun her zaman doğruyu ve adaleti savunmaktır.
          
  • Alanında, mesleki yeniliklere ayak uydurarak hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak; güvenilirlik ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak müvekkillerimizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Misyonumuz

  • İkra Hukuk Bürosu profosyonellik ve kurumsallaşma ile birlikte, dürüst hizmet sağlamayı esas edinmiştir. Bu doğrultuda, birlikte çalıştığı gerçek ve tüzel kişi müvekkilleri ile de bir bütün olmayı hedeflemiştir. Böylelikle ortaya çıkan aidiyet duygusu sebebiyle, yapılan tüm çalışmalarını, ayrım yapmaksızın, bizzat kendi işi gibi görerek, ayrıntılı ve mükemmeliyetçi bir zihniyet ile gerçekleştirmektedir.
  • Bireysel ve Kurumsal ölçekli müvekillerin ihtiyaçlarını karşılayabilen dinamik ve uzmanlaşmış kadro ile hukuki alanda iyi bir danışmanlık bürosu olma yolunda ilerlemektedir.
Picture of Mert Can Oral
Avukat

Mert Can Oral

Çalışma Alanları: Bilişim Hukuku, İş Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku

Picture of Yasemin Oral
Avukat

Yasemin Oral

Çalışma Alanları: Aile Hukuku, İcra İflas Hukuku ve Ticaret Hukuku

Picture of Kariyer
Avukat

Kariyer

Bizimle çalışmak ister misiniz? İletişim formunu doldurarak talebinizi belirtebilirsiniz.