Vizyonumuz

  • Hakk ile bâtılı birbirinden ayırıp, önce inancımız sonra vicdanımız gereği; dürüstçe ve kanunlar çerçevesinde hizmet etmek, gelecek kuşaklara bilgi ve birikimlerimizi aktararak yol gösterici olmak, hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle her ne koşulda olursa olsun her zaman doğruyu ve adaleti savunmaktır.
          
  • Alanında, mesleki yeniliklere ayak uydurarak hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak; güvenilirlik ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak müvekkillerimizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Misyonumuz

  • İkra Hukuk Bürosu profesyonellik ve kurumsallaşma ile birlikte, dürüst hizmet sağlamayı esas edinmiştir. Bu doğrultuda, birlikte çalıştığı gerçek ve tüzel kişi müvekkilleri ile de bir bütün olmayı hedeflemiştir. Böylelikle ortaya çıkan aidiyet duygusu sebebiyle, yapılan tüm çalışmalarını, ayrım yapmaksızın, bizzat kendi işi gibi görerek, ayrıntılı ve mükemmeliyetçi bir zihniyet ile gerçekleştirmektedir.
  • Bireysel ve Kurumsal ölçekli müvekkillerin ihtiyaçlarını karşılayabilen dinamik ve uzmanlaşmış kadro ile hukuki alanda iyi bir danışmanlık bürosu olma yolunda ilerlemektedir.
Picture of Mert Can Oral
Avukat

Mert Can Oral

Bursa Barosu avukatlarındandır.

Picture of Kariyer
Avukat

Kariyer

Bizimle çalışmak ister misiniz? İletişim formunu doldurarak talebinizi belirtebilirsiniz.